Hipp Mixed Vegetables +4 m

0 Orders
#Hipp 030
In stock
200L

Description

Hipp Pure me Perime Miks – 125g

Përbërësit :perime 73% (karrota, patate,lulelakër,bizele), ujë, vaj kolze 1.3%

*Pa kripë shtesë

*Nuk përmban gluten

*Prodhim organik

Përdorimi: Në javët e para të përdorimit të ushqimeve shtesë para gjidhënies. Për të përgatitur një vakt të plotë, përzijeni midis ½ të gjithë sasinë e kavanozit të perimeve miks me 12 e kavanozit me mish të përgatitur. Ngroheni puren në mikrovalë, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservat, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë i padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hipp Mixed Vegetables +4 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by