Hipp Vegetables and Noodles with Chicken +12 m

0 Orders
#Hipp 015
In stock
270L

Description

Hipp Pure Perimesh me Makarona dhe Pulë 220g

Përbërësit: perime* 43% (domate*, karrota*,bizele*,qepë*), ujë, makarona të ziera*21%,pulë*8.4% miell gruri*, vaj kolze, 1.6% kripë e jodizuar.

*Pa kripë shtesë

*Përmban gluten

*Prodhimi organik

Makaronat përmbajnë vezë

Përgatitja: Ngrohni pure ose sasinë e dëshiruar në banjo mari ose në mikrovalë, përziheni me shpejtësi dhe kontrolloni temperaturën. Ruajeni në frigorifer sasinë e mbetur. Përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 12

Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hipp Vegetables and Noodles with Chicken +12 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by