Holle Baby Spoon +4 m

0 Orders
#Holle 025
In stock
450L

Description

Holle Baby Spoon +4 m

Set lugesh te vogla per femijet, te markes Holle.

Me ngjyra te ndryshme dhe pa printime.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali plastike, te buta dhe te pademshme.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 4 muajsh (4 muaj +).

Paketimi permban 3 luge.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Baby Spoon +4 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by