Holle Bio Milchbrei Banane 6 m

0 Orders
#Holle 053
Out of stock
600L

Out of stock

Description

Holle Bio Milchbrei Banane 6 m – 250 g

Drithera me miell gruri shijen e frutit te bananes dhe qumesht e markes Holle

Ndryshojne nga dritherat e zakonshme per shkak te shijes se mire te bananes

Per femijet duke filluar nga 6 muaj te cilet jane ne hapat e pare te nisjes se te ushqyerit

Ideale per nje vakt te foshnjes tuaj ne hapat e pare drejt rritjes

Vitaminat dhe mineralet  per te cilat femija ka te nevojshme ne kete moshe gjenden ne keto drithera me qumesht ne masen 1% sipas edhe ligjeve te BE-se. 99% e perberesve jane totalisht organike

Ne kete moshe femija fillon per here te pare te haje me luge dhe per kete arsye duhet te shijoje ate qe ha dhe te jete e shendetshme

Perberesit: * 34 %, pluhur hirre e embel* partly demineralised 21 %,pluhur qumeshti i skremuar* 16,2 %, vaj vegjetal*, tul bananeje* 8,5 %, maltodextrin*, karbonat kalciumi, vitamin A, vitamin B1, vitamin D. *nga fermat organike

Pergatitja: Vloni pak uje bashkojeni me qumeshtin e posacem dhe eshte gati

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Bio Milchbrei Banane 6 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by