Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet +8 m

0 Orders
#Holle 033
In stock
200L

Description

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet +8 m – 25 g

Patatina me mel

Patatinat me mel jane zgjidhja me e parshtatshme per femijet tuaj pas moshes 8 muaj.  Mund te konsumohet ne mesvakt ose kur jeni jashtë.

Përdorimi: Formë ideale per tu mbajtur nga vet femija ne mbikqyrjen e nje te rrituri.

Nuk duhen te konsumohen në pozicionin shtrirë.

*Pa gluten, pa vezë, pa laktozë, ëmbelsues, kripë.

*Me çertifikim nga Unioni Europian

 

Përbërësit: 100% mel

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet +8 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

, ,
Open chat
Powered by