Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with spinach +6 m

0 Orders
#Holle 032
In stock
250L

Description

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with spinach +6 m – 100 g

Pure me Dardhë, mollë dhe spinaq

Pure e imët e përftuar nga frutat dhe perime organike te zgjedhura me kujdes për  fëmijën tuaj. Kombinim i dardhës me mollë dhe spinaq, i jep një vakt plot vitamina  fëmijës tuaj. E përshtatshme për t’u konsumuar pas moshës 6 muajsh mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.

Përdorimi: Ushqehet me lugë midis vakteve. Ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

*Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

*Paketim pa rrjedhje që siguron një ruajtje të plotë të produktit.

*Me çertifikim Demeter.

Përbërësit: 45% dardhë, 45% mollë, 10% spinaq. *Lëng limoni si koncentrat.

Brand

Holle

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with spinach +6 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by