Holle Kurbis Mais Reis +6 m

0 Orders
#Holle 052
Out of stock
600L

Out of stock

Description

Holle Kurbis Mais Reis +6 m – 175 g

Holle pure organike per femijet mbi 6 muaj.

Permban perzierje perimesh si kungull, qepe etj. Pervec perimeve permban edhe miser, oriz etj.

E lehte per tu pregatitur dhe nuk kerkon zierje, mjafton uje i ngrohte.

Permban te gjitha ingradientet me vlerat ushqyese me te mira per rritjen e shendeteshme te femijes si: perberes gruri, vitamine B1 etj.

Ideale per nje vakt te plote ushqimor.

Perberesit: pure kungulli 62%, miell i plote gruri 19%, miell i plote misri 19%, tiamine.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Grup-mosha

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Kurbis Mais Reis +6 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by