Holle Organic Baby Mini Rusks +8 m

0 Orders
#Holle 044
In stock
550L

Description

Holle Organic Baby Mini Rusks +8 m – 100 g

Mini-feta buke të thekura.

Feta buke të thekura me gjalpë dhe mjaltë. Të përshtatshme  për tu konsumuar nga fëmijët  mes vakteve pas moshës 8 muajsh.

Përdorimi: Feta e bukës së thekur mund ti jepet fëmijës me galpë, qumësht ose fruta.

Pa vezë, kripë, vaj palme.

*Me çertifikim Demeter.

Përbërësit: 84% mjaltë, miell gruri demeter, 8% gjalpë demeter, 8% maja

 

 

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Baby Mini Rusks +8 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by