Holle Organic Infant Goat Milk 2 (6-12 m)

0 Orders
#Holle 054
In stock
2,400L

Description

Holle Organic Infant Goat Milk 2 (6-12 m) – 400 g

Qumesht dhie organik me formule.

Qumeshti i dhise Holle eshte nje nder me te miret pas atij te lopes dhe ka mjaft vlera ushqyese per femijet tuaj ne muajt e pare te jetes

Ideal per kete moshe pasi ju mund te perdorni edhe gjate kohes qe ju ushqeni me gji femijen tuaj.

Përberesit: Qumesht pluhur, 41%, maltodextrin*, laktose*,vaj vegjetal * (palm oil* rapeseed oil*, sunflower oil*), calcium carbonate, L-tryptophan, sodium citrate, choline bitartrate, vitamin C, L-cystine, L-methionine, L-isoleucine, iron lactate, vitamine E, zinc sulphate, calcium-D-pantothenate, niacin, copper sulphate, riboflavin, vitamin A, thiamin, vitamin B6, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid, vitamin K, sodium selenate, biotin, vitamin D, vitamin B12. *nga ferma organike.

Pergatitja: Tretet lehte dhe nuk permban gluten dhe as sheqer apo qumesht lope. Tretet ne uje te ziere me temperature perafersisht 50°C . Kujdes: Prisni derisa uji te ftohet  dhe tundeni mire perberjen.

Per ushqyerje te shendetshme te femijes tuaj. Qumeshti mund te perdoret edhe nga vegjetarianet

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Infant Goat Milk 2 (6-12 m)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by