Holle Organic Infat Milk 1 (0-6 m)

0 Orders
#Holle 049
In stock
1,500L

Description

Holle Organic Infat Milk 1 (0-6 m) – 400 g

Qumesht lope organik per femije

Perberesit: Hirre pluhur, vaj vegjetal(vaj paLme,vaj nga lulja rapeseed dhe vaj luledielli), karbonat kalçiumi, klorid kalçiumi, klorid spdiumi, vitamine E, A, B1, B6, K, hekur, sulfat bakri,maltodextrin,Calcium-D-pantothenate, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid etj

Qumështi vjen nga nje ferme organike dhe te gjithe perberesit jane nga Gjermania

Pergatitja: Hidheni ne uje te ziere dhe tundeni mire derisa te kuptoni qe qumeshti eshte tretur. Gati per disa minuta

Ky lloj qumeshti i markes Holle eshte i perbere nga 99% produkte organike dhe vjen nga lopet e rritura ne Demeter ferma biodinamike me mjedise te pershtatshme.

Arsyeja pse ky qumesht eshte me vlera ushqyese eshte per shkak te kullotjes se lopeve ne fusha superiore dhe bio.

Pjesa e mbetur 1% jane vitamina dhe minerale qe ndihmojne dhe jane te nevojshme ne zhvillimin e femijes dhe kerkohen me rregullore te BE -se te jete ne formule.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Infat Milk 1 (0-6 m)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by