Holle Organic Junior Muesli +10 m

0 Orders
#Holle 048
In stock
650L

Description

Holle Organic Junior Muesli +10 m – 250 g

Musli organike per femijet pas moshes 10 muajsh

Permban perzierje te shijshme drithrash te perzgjedhura me kujdes.

E lehte per tu pregatitur dhe nuk kerkon zierje, mjafton uje i ngrohte ose qumesht dhe drithrat do te zbute plotesisht.

Permban te gjitha ingradientet me vlerat ushqyese me te mira per rritjen e shendeteshme te femijes.

Ideale per nje vakt te plote ushqimor.

Perberesit: tershere 55%, cornflakes 25%, pure (qull) 20%, tiamine.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Junior Muesli +10 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by