Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit +10 m

0 Orders
#Holle 047
In stock
650L

Description

Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit +10 m – 250 g

Drithera per femije me fruta te ndryshme e markes Holle

Ndryshojne nga dritherat e zakonshme per shkak te shumllajshmerise se frutave.

Duhet te perdoret per femijet e moshave 10 muaj +.

Ideale per nje vakt te foshnjes tuaj ne hapat e pare drejt rritjes.

Vitaminat dhe mineralet  per te cilat femija ka te nevojshme ne kete moshe gjenden ne keto drithera me qumesht ne masen 1% sipas edhe ligjeve te BE-se. 99% e perberesve jane totalisht organike

Perberesit:  30% Tershere demeter, drithera demeter ,25 %qull spelte demeter 20 %, copa spelte demeter 15 %, copa frutash 3 llojesh (miell gruri, leng hurma arabie i perqendruar, leng molle i perqendruar, pure banane) 10 % , Vitamine B1(te shtuara sipas ligjeve ne fuqi te BE)

Pergatitja: Vloni pak uje bashkojeni me qumeshtin e posacem dhe eshte gati

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit +10 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by