Holle Organic Spelt Baby Rusks +6 m

0 Orders
#Holle 046
In stock
600L

Description

Holle Organic Spelt Baby Rusks +6 m – 200 g

Buke e thekur.

Feta buke të thekura të përshtatshme për tu konsumuar nga fëmijët mes vakteve pas moshës 6 muajsh.

Përdorimi: Feta e bukës së thekur mund ti jepet fëmijës është ose e zbutur. Nuk konsumohet shtrirë.

Pa vezë, kripë, vaj palme, ëmbëlsues.

*Me çertifikim Demeter.

Përbërësit: 83% , miell gruri demeter, 11% drithra të tjera, gjalpë, vaj luledielli, vitamine B1

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Spelt Baby Rusks +6 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by