Holle Organic Spelt Biscuits +8 m

0 Orders
#Holle 045
In stock
550L

Description

Holle Organic Spelt Biscuits +8 m – 150 g

Biskota me grurë.

Biskotat e grurit përgatiten me gjalpë organik dhe me shurup orizi . Përbën një vakt te ndërmjetëm për femije mbi moshën 8 muajsh ose per tu marrë me vete.

Përdorimi: Fëmija mund ti konsumojë vetë. Lehtësisht të tretshme.

*Me çertifikim nga Unioni Europian.

Përbërësit: 63% miell gruri, qumësht, shurup orizi, pluhur banane, pjekës, bikarbonat sode, vitaminë B1 .

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Grup-mosha

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Holle Organic Spelt Biscuits +8 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by