Huile Native

0 Orders
#Onagrine 002
In stock
4,200L

Description

Huile Native

150ml

Vaj i thatë.

Onagrine Huile Native është një vaj i thatë që përmban një kombinim të 6 vajrave natyralë të çmuar :Argan, Primrose Evening, Macadamia, Luledielli, Fara e Rrushit dhe Bajame, që do të lërë një shtresë hidratuese dhe ushqyese në lëkurën tuaj. Me ndjesinë e tij jo të yndyrshme të mëndafshtë, ajo do të përmirësojë dhe ndriçojë lëkurën tuaj. Eshtë ideal për flokë të thatë dhe të dobësuar, duke rivendosur zhdërvjelltësinë dhe shkëlqimin. Një aromë delikate ultra-sensuale që kombinon në mënyrë të përsosur aromat e Portokallit, Bergamos, Kajsisë, Trëndafilit, Muskut të Bardhë dhe Jaseminës.

  • Ushqen
  • Ndriçon
  • Përmirëson

Përbërësit aktivë:
Aguliçe e mbrëmjes, Makadamia, Fara e rrushit, Argan, Luledielli, Bajame.

Udhëzime për përdorim:
Rituali i bukurisë Onagrine: përdoreni në verë ose dimër në fytyrë, trup dhe flokë. Ideale pas një periudhe të zgjatur të ekspozimit në diell për të rigjeneruar epidermën. Disa spërkatje vaji në ujin tuaj të banjës do të sigurojnë një moment të këndshëm relaksimi dhe lagështimi optimal.

Këshilla jonë:
Për flokët: për të parandaluar ndarjen e majave, aplikoni Huile Native në gjatësitë dhe skajet e flokëve një orë para se të laheni me shampo.
Për trupin: Huile Native është ideale për një masazh ngazëllyes.

Lista e ingredientëve:

HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ISOPROPYL PALMITATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ISOPROPYL ISOSTEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, BHT.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Sasia

150 ml

Forma

Spray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Huile Native”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by