Huile Prodigieuse Or 50/100 ml

0 Orders
#Nuxe 003
In stock
2,520L 3,500L
Clear selection

Description

Huile Prodigieuse Or

50 ml; 100 ml

Huile Prodigieuse Or është një vaj i thatë riparues dhe sublimues i përshtatshëm për flokët, fytyrën dhe trupin, i pasuruar me grimca të arta.

Ky produkt  me origjinë natyrore ka veti të shumta:

  • Ushqyen intensivisht lëkurën dhe flokët.
  • Vepron si një antioksidant, duke krijuar një pengesë mbrojtëse kundër ndotjes.
  • Forcon flokët.
  • Ka veti anti-age duke e mbajtur lëkurën rinore më gjatë.
  • E lë lëkurën të mbuluar nga një reflektim tërheqës i artë, shumë sensual.
  • Nga cilësia e vajit te saj, depërton në lëkurë pa siguruar një ndjesi ngjitëse ose të yndyrshme, duke përmirësuar menjëherë pamjen e lëkurës.

Ka një aromë të këndshme bazuar në lulet e portokallit, manjolës dhe vaniljes që shkakton një aromë ndjellëse dhe na fton të jetojmë një përvojë ndjesie unike dhe të kënaqshme.

Nuk përmban silikone. 96.2% me përbërës me origjinë natyrore.

Përdorimi:

Në pëllëmbën e dorës tuaj, përzieni disa pika Huile Prodigieuse Or me hidratuesin tuaj për të shkëlqyer fytyrën, flokët apo trupin tuaj.

Përbërësit:

Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Corylus Avellana Nut Oil/Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinale Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinale (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool [N1005/D].

Brand

Huile Prodigieuse

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Sasia

100 ml, 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Huile Prodigieuse Or 50/100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by