HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C

0 Orders
#Solgar 018
In stock
2,200L

Description

HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C

Suplement me veti antioksiduese për të rritur

50 tableta

Solgar HY-BIO kombinon vitaminën C me rutinën dhe bioflavonoidet e agrumeve.

Vitamina C është një vitaminë e tretshme në ujë me veti antioksiduese dhe suportuese e sistemit imunitar.

Vepron kundër radikaleve të lira, duke parandaluar dëmtimin që ato u shkaktojnë qelizave.

Pa gluten.

Pa produkte të bulmetit.

Pa grurë.

Pa sojë.

Pa maja.

Pa kripë.

Pa sheqer.

Pa aromatizues artificialë.

Pa konservues.

Pa ngjyrues.

Pa ëmbëlsues.

Pa GMO.

I përshtatur me dietën Kosher.

I përshtatshëm për veganë.

I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.

Ndërpritet në rast të shfaqjes së ndonjë alergjie. Ruhet në temperaturë ambjenti.

Përdorimi: Rekomandohet të merret 1 tabletë deri në 3 herë në ditë, bashkë me ushqimin ose siç e këshillon mjeku. Nuk rekomandohet të kalohet doza ditore e rekomanduar.

Përbërësit:

Amount Per Serving %DV
Vitamin C (as L-Ascorbic Acid) 500 mg 556%
Citrus Bioflavonoid Complex 500 mg **
Rose Hips (fruit) 50 mg **
Rutin 50 mg **
*Daily Value (DV) not established
Microcrystalline Cellulose, Vegetable Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Glycerin.

Brand

Solgar®

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Lactose Gluten

pa gluten

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by