Hyalu B5 Cream

0 Orders
#
In stock
4,100L

Description

Hyalu B5 Cream

40ml

Kremi La Roche-Posay Hyalu B5 është një krem i lëngshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurat e ndjeshme, i cili rrit të gjitha trajtimet kundër plakjes për shkak të përmbajtjes së tij në acidin hialuronik.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by