Hyalu B5 Serum

0 Orders
#La Roche Posay 033
In stock
5,000L

Description

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5

30ml

Serum me veti ushqyese, riparuese dhe anti-rrudhë.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Kombinimi i acidit hialuronik me vitaminën B5 është thelbësor për:

-zbehjen e rrudhave;

-hidratimin e lëkurës;

-rigjenerimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.

Me vetëm disa aplikime lëkura juaj do rifitojë shkëlqimin dhe pamjen rinore.

Pa parabene.

Jo komedogjenik.

Jo vajore.

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

I testuar për alergji.

Përdorimi: Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit:

Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, Peg-6 Caprylic/Capric, Glycerides, Ppg-6-Decyltetradeceth-30, Glyceryl Isostearate, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Ammonium, Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum /Fragrance. (Code F.I.L. : B212343/1).

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Tipi i lëkurës

Lëkurë e ndjeshme, Të gjitha tipet e lëkurës

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyalu B5 Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by