Hyalu B5 Yeux

0 Orders
#
In stock
3,800L

Description

Hyalu B5 Yeux

15ml

La Roche Posay Hyalu B5 sy është një kujdes riparues kundër rrudhave që zbukuron konturin e syve. Formula e tij unike kombinon dy lloje të acideve hialuronike, vitaminën B5 dhe ujin termal të burimit La Roche-Posay.

Përfitimet:
Uji termal i burimit La Roche-Posay është i njohur për vetitë e tij antioksiduese, qetësuese, anti-irrituese dhe dekongestante. Vitamina B5 është e njohur për përfitimet e saj qetësuese dhe riparuese në lëkurë. Plotëson dhe riparon barrierën e lëkurës rreth syve.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by