Hyaluronic C Cream Micro

0 Orders
#
In stock
2,300L

Description

Hyaluronic C Cream Micro

50ml

Krem kundër plakjes së fytyrës me veprim hidratues dhe forcues. Mbron nga plakja e parakohshme dhe plakja e shpejtë, pasi zvogëlon linjat e thella dhe rrudhat.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by