Hyaluronic Eye Serum

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Hyaluronic Eye Serum

15ml

I përgjigjet trajtimit intensiv të nevojshëm për zonën e ndjeshme të syve duke ju ndihmuar të minimizoni shfaqjen e lodhjes, rrathëve të errët dhe ënjtjes.
Hidraton, zbut dhe lehtëson lëkurën e brishtë të konturit të syve.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by