Hyaluronic Silk Touch Sunscreen Anti-Spot

0 Orders
#Froika 002
In stock
3,100L

Description

Hyaluronic Silk Touch Sunscreen Anti-Spot

Nje gjenerate e re e kremrave te diellit me prekje te mendafshte me veti antinjolle dhe zbardhues duke perdorur nje teknologji e cila siguron nje spectrum te gjere ditor mbrojtes kundrejt rrezeve UVA, UVB.

Ka veti hidratuese shume te mira fale permbajtjes se acidit hialuronik nderkohe qe parandalon shenjat dhe rrudhat.
I pasur me vitamin C me efekt zbardhues te larte, kunderplakjes dhe me veti antioksidante.

Gjithashtu permban nje kombinim te fuqishem te molekulave active Indanone & Ethyl ferulate & Carnosid.

Keto komponente kane aktivitet biologjik:
• Kunder formumit te radikaleve te lira dhe reduktojne demtimet e lekures nga dielli
• Rigjenerues i DNA dhe mbrojtes i qelizave staminale.

Pa paraben. Per perdorim te jashtem.

Brand

Froika

Additional information

Formulimi

Kategoria

Mbrojtje nga dielli

I përshtatshëm për

Sasia

30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Silk Touch Sunscreen Anti-Spot”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by