Hydra Mag C

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Hydra Mag C

50ml

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-lodhje 2-në-1 Moisturizer është një hidratues kundër lodhjes për burrat me ndjeshmëri; lëkurë e dehidratuar; qarqe të errëta dhe fryrje. Isshtë gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, duke siguruar lagështi në lëkurën e fytyrës tuaj dhe zvogëlon simptomat e lodhjes

Ndihmon për të rimbushur lëkurën me energji, zvogëlon ënjtjen dhe rrathët e errët dhe ndihmon në luftën kundër agresorëve të jashtëm. Falë kombinimit të magnezit, vitaminës C dhe fosforisiertem dextran çdo ditë

Formulë kundër lodhjes
Ndihmon për të përmirësuar pamjen e fryrjes dhe qarqeve të errëta
Formuluar me magnez, vitaminë C të fosforizuar dhe Dextran
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Ndihmon për të luftuar kundër agresorëve të jashtëm Testuar nën kontroll dermatologjik dhe okulistik.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by