Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

0 Orders
#Korff 089
In stock
4,480L

Description

Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

50 ml

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus dhe ekstraktet e viola tricolour ushqejnë lëkurën deri në shtresat më të thella të saj. Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës. Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.

*Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

*Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit:

Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate , Butylene Glycol , Cetearyl Alcohol • Hydrogenated Polydecene, Dimethicone • Isodecyl Neopentanoate, Steareth-21, Cyclopentasiloxane, Passiflora incarnata Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Jojoba Esters, Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Vigna aconitifolia Seed Extract, Polysilicone-11, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Sodium Hydroxide, PEG-8, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Polyglycerin-3, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by