Hydrance BB Riche SPF 30

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Hydrance BB Riche SPF 30

40ml

-Një krem hidratues me ngjyrë BB për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë
-Cilësi kadifeje, e pasur e mban lëkurën të butë dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës
-Mundësuar nga kompleksi i patentuar Cohederm për të siguruar lagështi afatgjatë
-Përmban Ujë Termal Avene për veti qetësuese dhe anti-irrituese
-Përzier me Gjalpë Shea për përfitime ushqyese
-Redukton shfaqjen e linjave të hollë të dehidratimit
-I mbushur me pigmente minerale dhe margaritar për të korrigjuar papërsosmëritë
-Shton një shkëlqim të shëndetshëm të menjëhershëm në lëkurë
-Ofron një nuancë universale që përshtatet me shumicën e toneve të lëkurës
-Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit me SPF 30
-Krijon një ngjyrë të barabartë, të lëmuar, natyrisht rrezatuese dhe pa të meta

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by