Hydraphase Intense Light

0 Orders
#
In stock
4,000L

Description

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse

50 ml

Formulim i pasur me acid hialuronik.

Hidraton intensivisht lëkurën dhe forcon lidhjet mes qelizave, duke mbajtur ujin në lëkurë.

I jep lëkurës butësi dhe elasticitet.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Pa parabene.

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit:

Aqua / water, hydrogenated polyisobutene , dimethicone , glycerin , alcohol denat. , polyethylene , peg-20 stearate , peg-100 stearate , carbomer , zinc gluconate , glyceryl stearate , isohexadecane , sodium hydroxide , disodium edta , copper sulfate , hydrolyzed hyaluronic acid , xanthan gum , pentylene glycol , polysorbate 80 , acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer , cetyl alcohol , caprylyl glycol , parfum / fragrance

 

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hydraphase Intense Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by