Hydraphase Intense Light

0 Orders
#La Roche Posay 034
In stock
3,900L

Description

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse

50 ml

Formulim i pasur me acid hialuronik.

Hidraton intensivisht lëkurën dhe forcon lidhjet mes qelizave, duke mbajtur ujin në lëkurë.

I jep lëkurës butësi dhe elasticitet.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Pa parabene.

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit:

Aqua / water, hydrogenated polyisobutene , dimethicone , glycerin , alcohol denat. , polyethylene , peg-20 stearate , peg-100 stearate , carbomer , zinc gluconate , glyceryl stearate , isohexadecane , sodium hydroxide , disodium edta , copper sulfate , hydrolyzed hyaluronic acid , xanthan gum , pentylene glycol , polysorbate 80 , acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer , cetyl alcohol , caprylyl glycol , parfum / fragrance

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hydraphase Intense Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by