Hydraphase Intense Serum

0 Orders
#La Roche Posay 036
In stock
4,300L

Description

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

30ml

IMMEDIATE REHYDRATING FILL-IN GEL CONCENTRATE: Ky serum me acid hialuronik hidraton, qetëson dhe plumbon dukshëm lëkurën. Cilësia e lehtë absorbohet shpejt për të lënë lëkurën të ndjehet e hidratuar.

Përbërësit:
-Acidi hialuronik i fragmentuar
-Argininë
-Serine
-Uji i Burimit Termik La Roche-Posay

AQUA • BUTYLENE GLYCOL • ALCOHOL DENAT. • GLYCERIN • BIS-PEG-18 METHYL • ETHER DIMETHYL SILANE • PARAFFINUM LIQUIDUM • CARBOMER • SODIUM HYDROXIDE • ARGININE PCA • SERINE • ASCORBYL GLUCOSIDE • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • XANTHAN GUM • PHENOXYETHANOL • PARFUM

Përfitimet:
-Serumi me acid hialuronik siguron lagështi për 24 orë.
-Cilësi freskuese e xhelit.

 

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hydraphase Intense Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by