HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION CREAM 50ML

0 Orders
#Phyris 062
In stock
5,398L

Description

HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION CREAM

Përkujdesje me efekt të gjatë hidratues. Hidraton lëkurën dhe rrit hidratimin në mënyrë të detyruar.

Llojet e lëkurës: E thatë

Gjendja e lëkurës: Sensitive

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në darkë, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe kremit të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION CREAM 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by