HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION GEL 50ML

0 Orders
#Phyris 063
In stock
4,820L

Description

HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION GEL

Freskon, xhel përkujdesës hidratues. Hidraton intensivisht dhe redukton tharjen e lëkurës.

Llojet e lëkurës: E kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në darkë, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe kremit të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE AQUA SENSATION GEL 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by