HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION CAPS

0 Orders
#Phyris 060
In stock
5,912L

Description

HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION CAPS

Kapsula të kujdesit të lëkurës të cilat mbushin dhe tonifikojnë lëkurën, duke fshehur në këtë mënyrë rrudhat e imëta. Pikë e veçantë: Lëkura ndihet e butë si prej kadifeje

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe SOMI-t, aplikoni një kapsulë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Pas këtij procesi aplikoni një krem përkujdesës.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION CAPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by