HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION HANDS 50ML

0 Orders
#Phyris 019
In stock
3,120L

Description

HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION HANDS

Hidraton intensivisht lëkurën. Zbut menjëherë dhe intensivisht lëkurën. Hidratim i thellë. Eleminon njollat e pigmentuara. Zbut dhe forcon.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Sipas nevojës, aplikoni një sasi sa një kokërr lajthie në të dyja duart, përfshi dhe kutikulat.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION HANDS 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by