HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION MASK 75ML

0 Orders
#Phyris 059
In stock
4,571L

Description

HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION MASK

Rifreskon, maskë xheli në formë kremi ftohës. Rrit freskinë e lëkurës. Balancon shpejt mungesën e hidratimit.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe SOMI-t, aplikoni në një shtresë që mbulon fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Pas 10-20 minutash pastroheni me një pëlhurë të butë.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION MASK 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by