HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SERUM 30ML

0 Orders
#Phyris 057
In stock
4,820L

Description

HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SERUM

I mëndafshtë, përqendrim i përbërësve aktiv të qëndrueshëm Dual Acidi Hyaluronic rimbush rezervuarët hidratues të lëkurës.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe SOMI-t, aplikoni 1-2 pipeta në fytyrë, qafë dhe dekolte. Pas këtij procesi, aplikoni një krem përkujdesës.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SERUM 30ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by