HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SLEEP 50ML

0 Orders
#Phyris 038
In stock
6,240L

Description

HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SLEEP

Zbut dhe hidraton intensivisht gjatë gjumit. Kremoz, krem i pasur nate i cili zbut lëkurën dhe hidraton intensivisht gjatë gjumit. Për një lëkurë të tonifikuar dhe të butë.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në darkë, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe kremit të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRO ACTIVE HYALURON SENSATION SLEEP 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by