Hyper Moisturizing Facial Masks

0 Orders
#Ch Bretton 014
In stock
5,690L

Description

Hyper Moisturizing

3 Facial Patches Masks

• Jep hidratim të thellë
• Efekt freskues
• Jep një shkëlqim të menjëhershëm të fytyrës

Acidi Hialuronik – Lagështues

Çaji jeshil – Zbutës

Aloe Vera – Hidratues

Orkidea – Zbutës

Pisha e kuqe – Ripërtëritës

Mugwort – Rregullues

Kastraveci – Rregullues i poreve

Kamomili – Reduktues i skuqjes

Shelg i bardhë – Astringjent

Alantoina – Anti-inflamator

  • Pa paraben
  • I testuar dermatologjikisht

Për femra dhe meshkuj.
Për ata që udhëtojnë në linja ajrore.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyper Moisturizing Facial Masks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by