Hypoallergenic Puppy Shampoo

0 Orders
#Tropiclean 007
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Hypoallergenic Puppy Shampoo

Gentle Coconut.

Shampo për këlyshë, kotele dhe kafshë shtëpiake me lëkurë të ndjeshme.

355 / 592 ml

Tropiclean Gentle Coconut Pet Shampoo është mjaft i butë për këlyshët, kotelet dhe kafshët shtëpiake me alergji. Arra e kokosit pastron butësisht qimen e kafshës suaj ndërsa aloe ndihmon për një pastrim të freskët dhe të shëndetshëm. Koha e larjes është e këndshme pasi përbërësit e thjeshtë dhe natyralë të kësaj shampoje e mbajnë kafshën tuaj të pastër, pa lot dhe shumë të qetë. Për qentë dhe macet e të gjitha moshave (dhe të sigurt për njerëzit e tyre gjithashtu).

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Pas larjes  shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

 Purified water, mild coconut cleanser, avena sativa oatmeal, vitamin E, aloe extract.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hypoallergenic Puppy Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by