Ideal Soleil Creme Visage SPF 50+

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Ideal Soleil Creme Visage SPF 50+

50ml

SPF 50 është një krem me mbrojtje të lartë që funksionon në mënyrë efektive falë sistemit të filtrimit UVA dhe UVB. Ky emulsion mbron nga djegiet, parregullsitë e pigmentit (njollat) dhe plakjen e parakohshme.

Formula e saj e ngjyrave uniformon dhe i jep shkëlqim lëkurës tuaj.

I përshtatshëm për lëkurë të përzier me vaj.

I pasur me ujë termik Vichy, me veti qetësuese dhe rigjeneruese.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by