Ideal Soleil Emulsion Visage Teint

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Ideal Soleil Emulsion Visage Teint 

50ml

Pёr femra dhe meshkuj me lёkurё normale mikse,tё cilёt duan mbrojtёs dielli me efekt
fondantinё.

Mbrojtje e lartё me bazё Mexoryl XL,e cila ndihmon nё mbrojtjen kundёr rrezeve te
diellit,njollave kafe dhe plakjen e parakohshme tё lёkurёs.
Tonalitet natyral i lёkurёs.

Pёrdorimi: Aplikojeni pёrpara ekspozimit nё diell.Riaplikojeni shpesh dhe
butёsisht,veçanёrisht pas notimit. Shmangni zonёn rreth syve.Nё rast tё kontaktit me sytё
shpёlajeni menjёherё.

 

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by