Ideal Soleil Stick SPF 50+

0 Orders
#
In stock
1,400L

Description

Ideal Soleil Stick SPF 50+

9gr

Vichy Idéal Soleil Stick Sensitive Areas është një shkop hidratues që mund të përdoret si në buzë ashtu edhe në zonat e ndjeshme që kanë tendencë të digjen lehtë si majat e hundës ose veshit. Aplikoni këtë shkop gjatë gjithë ditës për të shmangur djegiet e lokalizuara nga dielli dhe buzët e djegura.

Karakteristikat:
Cilësi: shkop;
Çështjet e lëkurës: ekspozimi në diell;
Koha e aplikimit: para ekspozimit në diell;
Mosha: 10+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: mbron nga rrezatimi diellor;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by