Ideal Soleil Wet or Dry Skin Gel SPF 30+

0 Orders
#
In stock
3,300L

Description

Ideal Soleil Wet or Dry Skin Gel SPF 30+

200ml

Kremi mbrojtës Vichy Idéal Soleil Idéal Soleil është një pjesë vitale e kujdesit të lëkurës kur dilni në diell.

Karakteristikat:

-mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit ultraviolet
-i jep lëkurës hidratimin e nevojshëm

Si të përdorni:

Aplikoni shumë nga produkti në lëkurë në të gjithë trupin para se të dilni në diell.

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by