Ideal Soleilanti Taches SPF 50+

0 Orders
#
In stock
3,300L

Description

Ideal Soleilanti Taches SPF 50+

50ml

Kujdesi kundër njollave të errëta Vichy Idéal Soleil 3 në 1 është një krem mbrojtës kundër hiperpigmentimit që ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe barazon tonin e lëkurës falë pigmenteve të ngjyrosura universale. Formula përmban Phe-Resorcinol, një përbërës aktiv kundër hiperpigmentimit që ndihmon në zbehjen e njollave të errëta ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e pigmentimit të mëtejshëm.

Karakteristikat:
Ngjyra: nuancë universale;
Mbulimi: dritë;
Cilësi: krem;
Çështjet e lëkurës: plakja, hiperpigmentimi;
Koha e aplikimit: mëngjes;
Mosha: 15+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
Përfitimet kryesore: mbron nga rrezatimi diellor, unifikon lëkurën, zvogëlon hiperpigmentimin;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by