Idealia Creme Teint 45

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Idealia Creme Teint 45

30ml

Vichy Teint Krem ideal për make-up 45  grimi jo vetëm që i jep ngjyrë lëkurës, duhet gjithashtu të unifikojë tonin dhe të japë shkëlqim, përpjekja për të bërë përfundimin është e natyrshme dhe jo për të prodhuar një efekt maskë që mund të ndikojë në rezultatin Me Grimi ideal për zbardhjen e hijes Vichy Teint 45 i jep fytyrës tuaj një nuancë të artë që është ideale për lëkurë të mesme dhe të nxirë. Përveç kësaj, kjo përbërje e lehtë krem ka një cilësi shumë të lehtë që e bën atë të pakthyeshme dhe të lehtë për t’u përhapur për të shmangur njollat. Një ton i bukur grimi që sjell ngjyrë dhe uniformitet në lëkurë. Udhëzimet për përdorim Aplikoni në lëkurën e lagur dhe përhapeni mirë në të gjithë fytyrën.

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by