Iluminating Compact Blush

0 Orders
#
In stock
2,470L
Clear selection

Description

Iluminating Compact Blush

5gr

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by