Imetec Intellisense Foot Warmers

0 Orders
#Imetec 001
In stock
7,150L

Description

Përshkrimi

Ngrohëse elektrike me formën e një ”çorapeje”, komode dhe lehtësisht e përdorshme për ngrohjen e këmbëve.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme nëpërmjet telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret për të
ngrohur këmbët në rastet e ftohjeve apo dhimbjeve.

Brand

Imetec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Imetec Intellisense Foot Warmers”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by