Imetec Relax Renal Heating Pad

0 Orders
#Imetec 005
In stock
7,130L

Description

Përshkrimi

Jastëk elektrik me përmasa 55cm x 30cm dhe ngjyrë bezhë.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme mes telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Forma specifike që ka e bën të përshtatshëm për t’u përdorur në zonën e veshkave.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret në rastet
e dhimbjeve të veshkave.

Brand

Imetec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Imetec Relax Renal Heating Pad”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by