Immuno Forte Sugar Free

0 Orders
#Sambucol 004
In stock
1,700L

Description

Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.

Forconi sistemin tuaj imunitar me Sambucol Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink pa sheqer për mbështetje imune gjatë gjithë vitit për të gjithë familjen.

• E përshtatshme për moshën mbi 3 vjec

• Shurup me shije të këndëshme

• I lehtë për tu përcjellë

• Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide

• Nivel I lartë antioksidantësh

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues

• Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë.

Nuk rekomandohet për fëmijët nën 3 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Mos e merrni me stomak bosh.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose nën mbikëqyrje mjekësore, ju lutemi kërkoni këshillën e mjekut para konsumimit.

Të ruhet në temperturë nën 25 ° C në një vend të thatë.

Përdorimi: Doza e rekomanduar ditore: Të rriturit: 10-15ml (2-3 lugë çaji) Fëmijët (3-12 vjeç): 5-10ml (1-2 lugë çaji)

Përbërësit:

Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Sweetener: Sorbitol, Vitamin C (Ascorbic Acid), Natural Flavouring: Raspberry (Rubus idaeus), Acidity Regulator: Citric Acid, Zinc Gluconate, Preservative: Potassium Sorbate.

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Immuno Forte Sugar Free”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by