ImmunoForte + Vit C + Zink

0 Orders
#Sambucol 005
In stock
1,700L

Description

ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.

E gjithë mirësia e lëngut origjinal Sambucol Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink për mbështetje imune gjatë gjithë vitit për të gjithë familjen.

• E përshtatshme për moshën mbi 3 vjec

• Shurup me shije të këndëshme

• E lehtë për tu përcjellë

• Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide

• Nivel I lartë antioksidantësh

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues

• Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë.

Nuk rekomandohet për fëmijët nën 3 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Mos e merrni me stomak bosh.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose nën mbikëqyrje mjekësore, ju lutemi kërkoni këshillën e mjekut para konsumimit.

Të ruhet në temperturë nën 25 ° C në një vend të thatë.

Përdorimi: Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë çaji)

Përbërësit:

Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Natural Flavour: Raspberry (Rubus idaeus), Acidity Regulator: Citric Acid, Zinc Gluconate, Preservative: Potassium Sorbate.

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ImmunoForte + Vit C + Zink”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by