ImmunoForte x 30 Caps

0 Orders
#Sambucol 008
In stock
2,000L

Description

ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.

Fuqizoni sistemin tuaj imunitar me kapsulat Sambucol Immuno Forte Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink. Ato janë të përsosura për tu marrë me vete kudo, edhe në udhëtime duke ju ndihmuar të qëndroni të shëndetshëm gjatë gjithë vitit.

• Të përshtatshme për tu përdorur që nga mosha mbi 12 vjec

• Të lehta për tu gëlltitur

• Shtog i zi natyral i mbushur me flavonoide

• Nivele të larta antioksiduese

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificialë

• Nuk përmban maja ose derivate qumështi

• I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Nuk këshillohet përdorimi nga fëmijët nën moshën 12 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Mos e merrni me stomak bosh.

Merrni me një gotë plot ujë.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose nën mbikëqyrje mjekësore, këshillohuni me mjekun para përdorimit.

Të ruhet në temperaturë nën 25 ° C në një vend të thatë.

Përdorimi: Doza e rekomanduar ditore: Të rriturit: 2 kapsula çdo ditë Fëmijët (mbi 12 vjeç): 1 kapsul çdo ditë

Përbërësit:

Vitamin C (Ascorbic Acid), Spray Dried Black Elderberry Juice Extract (Sambucus Nigra L.), Bulking Agent (Maltodextrin), Capsule Shell (Hydroxypropylmethyl Cellulose), Zinc Sulphate, Anti-Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ImmunoForte x 30 Caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by